Bestsellery książkowe – najczęściej wybierane książki dla kobiet

Bardzo dużą liczba Polek czytających książki na wyspach brytyjskich wynika z faktu, że są to młode osoby najczęściej zajmujące się domem i mające sporo wolnego czasu. Polki wybierają zarówno literaturę piękną, znane bestsellery książkowe, ale też klasykę.

Lider rankingu książek wybieranych przez kobiety – bestsellery książkowe wśród pań

W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem pań cieszyła się książka autorstwa Paranaz Foroutan pod tytułem Dziewczyna z ogrodu. Pozycja została okrzyknięta najbardziej obiecującym debiutem roku. Nasze rodaczki w książce znalazły zapewne liczne odniesienia do własnego życia. Historia tragicznych wyborów kobiet poruszyła wiele osób. Szczególnie ważny jest fakt, że fabuła bazuje na autentycznej historii co jeszcze bardziej nadaje powieści wielowymiarowości.

Oprócz tego typu trudnej literatury Polski również wybierały poradniki w tym na przykład bestsellerową książkę Alicji Silverstone- Fajna mama. Ten kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet które pragną zajść w ciążę i urodzić zdrowego maluszka jest interesujący również ze względu na zawarte w nim przepisy na dania wegańskie i wegetariańskie.
Wśród czytanych bestsellerów książkowych warto wymienić także szokującą powieść Wilsona Cathy pod tytułem- Byłam żoną seryjnego mordercy. Ta opowieść pewnej kobiety o małżeństwie z mordercą zachwyciła nasze rodaczki.

Rekomendowane artykuły