Czego można dowiedzieć się z książek Wydawnictwa Naukowego Scholar?

wydawnictwo naukowe scholar

Nie można ignorować wiedzy, która zawarta jest w książkach. To właśnie dzięki takim książkom można zdecydowanie lepiej poznać świat jaki jest dookoła. Historie fikcyjne, jakie stworzone są w książkach, są fajne, ale może czasem warto skłonić głowę nad, co oferuje nam nauka. Takich książek jest naprawdę mnóstwo, a na dodatek czyta się je z wielką przyjemnością.

Dzieła naukowe do przeczytania

Książki Wydawnictwa Naukowego Scholar to przede wszystkim książki, które mówią dużo o nauce pod różnym kątem. Dlatego też warto sprawdzić, jakie dokładnie tytuły można znaleźć w ich asortymencie. Na liście znaleźć można m.in.:

  • „Gościnność. Rozstanie z ideałem” aut. Doroty Rancew-Sikory,
  • „Eksperci naszych czasów” aut. Aldony Guzik,
  • „E-biznes. Modele i tendencje” aut. Tomasza Bobera,
  • „Polscy ekspaci w Dolnie Krzemowej” aut. Marzeny Sasnal.

Kilka przykładów o bardzo interesujących tytułach. Jest tego zdecydowanie więcej. Scholar dba o to, aby ten asortyment się powiększał. Tak jak wychodzą publikacje naukowe nowe, tak u nich można wiele z nich znaleźć.

Monografie naukowe

Scholar to wydawnictwo, które w swojej ofercie ma liczne monografie naukowe. Czym one są? Mówiąc wprost – są to książki typowo dedykowane już dla naukowców, którzy starają się zbadać dany problem, omówić go. Skomplikowane? Poniekąd tak, ale w końcu nie wszyscy po takie monografie sięgają do czytania.

Aczkolwiek, nie tylko one znajdują się w ofercie tego wydawnictwa. Warto samodzielnie przekonać się, co też mogą oni zapewnić czytelnikom.

Rekomendowane artykuły