Książka do nauki rosyjskiego z dostępem do rozszerzenia multimedialnego

by admin .

nauka rosyjskiego audio

Najbardziej praktyczne do nauki języków obcych są narzędzia, w których wykorzystana jest nowoczesna technologia audio. Daje to możliwość poznania przez użytkownika zarówno zasobu słownictwa i form gramatycznych, jak również brzmienia słów, poprawnej wymowy i akcentacji. Tak jest w przypadku książki do nauki rosyjskiego, która umożliwia dostęp do rozszerzeń multimedialnych.

nauka rosyjskiego audioJęzyk rosyjski coraz bardziej popularny

Międzynarodowym językiem nauki i biznesu jest angielski. Ale na potrzeby krajowego rynku przemysłu, handlu i usług potrzebny jest też rosyjski. Coraz więcej obywateli zza naszej wschodniej granicy przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu zatrudnienia. Ukraińcy, czy Białorusini zazwyczaj komunikują się głównie w swoim rodzimym języku lub po rosyjsku. Dlatego menedżerowie firm starają się poznać rosyjski w stopniu umożliwiającym porozumienie. Polscy przedsiębiorcy wkraczają ze swoimi produktami na rynki krajów byłego ZSRR, więc ten język jest również dla nich przydatny. Opanowanie go umożliwia książka do nauki rosyjskiego w formie samouczka.

Kompleksowy kurs

Dobrze opracowana pod względem metodycznym książka do nauki rosyjskiego daje możliwość opanowania tego języka od stopnia podstawowego aż po zaawansowany. Zawiera ona:

  • słownik
  • opisy struktur gramatycznych
  • przykładowe dialogi
  • ćwiczenia
  • testy sprawdzające z kluczami odpowiedzi

W książce znajduje się też kod dostępu do jej rozszerzenia multimedialnego w formie nagrań MP3 i specjalnej interaktywnej aplikacji, która daje możliwość odsłuchania brzmienia zapisanych słów i tekstów oraz korekty powtórzeń.