Pokolenie Ikea – powieść XXI wieku

Interesujesz się literaturą? Cenisz sobie czytelnictwo? Szukasz nowej pozycji do czytania? Potrzebujesz powiewu świeżości w swojej bibliotece? Nudzą Cię oczywiste historie z banalnymi puentami? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, w którym przedstawimy książki polskiego autora Piotra C.

Kim jest Piotr C.?

O Piotrze C. wiadomo niewiele, czego można domyślić się chociażby po tym, że własne książki sygnuje właśnie tym pseudonimem. Jest to mężczyzna, żyjący w Warszawie. Jego pierwsza powieść – „Pokolenie Ikea” początkowo ukazywała się w formie odcinków na łamach tygodnika Angora i w 2012 roku doczekała się publikacji. Rok później wydawnictwo Novae Res wydało drugą część powieści – „Pokolenie Ikea. Kobiety.” W kolejnych latach ukazały inne dzieła autora, takie jak „Brud”, „#To o nas”, czy „Gwiazdor”. Wszystkie pozycje cechuje to samo trzeźwe spojrzenie głównego bohatera, który próbuje odnaleźć się w codziennej, warszawskiej rzeczywistości.

Piotr C. – narrator na miarę XXI wieku

W książkach Piotra C. znajduje się wszystko, co ważne w dzisiejszych czasach. Autor bardzo wiele uwagi poświęca kwestiom damsko – męskim, które dokładnie analizuje i puentuje chłodnymi spostrzeżeniami. Nie zabraknie także czarnego humoru, historii z życia korporacji czy warszawskich klubów, ale również dobrej kuchni i smutnej codziennej prawdy. Każda z pozycji napisanych przez Piotra C. w szybkim tempie zyskała miano bestsellera, co może wskazywać na niezwykłą trafność obserwacji autora książek.

„Pokolenie ikea” – w dobrych cenach na Rewolucja.co.uk

Rekomendowane artykuły